Pohostinec Monarch

Pohostinec Monarch

Grand Cru Restaurant a Bar

pohostinec Karlín

Pohostinec Karlín

Eshop s víny a destiláty

Eshop s víny a destiláty

Jedinečná steaková degustace

Nenechte si ujít v Monarchu.

Vážení přátelé a milovníci vína,

dovolujeme si Vám oznámit, že si v restauraci Monarch můžete koupit láhev vína z našeho vinného lístku za velmi speciální ceny.  Více informací na telefonním čísle restaurace.

Restaurace Monarch je nově otevřena od pondělí do pátku 11h - 20h

Restaurace nabízí jídla s sebou, polední a týdenní menu, steaky a vína s 20% slevou. Možnost platby kartou a rozvážíme zdarma :)

#eatlikemonarch

Objednávky a bližší informace na telefonním čísle restaurace 703 182 801.

Letem šumivým světem

Prosecco, španělská Cava, francouzký Crémant či Champagne?Vážení přátelé a milovníci vína,přijďte si udělat nebo změnit názor na bubliny. Bude Vám v nižší cenové kategorii více sedět italské Prosecco nebo španělská Cava? Stojí za to si připlatit trochu více za francouzskou kvalitu v podobě Crémantu nebo o dosti více za Champagne?Budete mít možnost porovnat si vzorky od špičkových vinařů z každé oblasti. San Venanzio nabízí vysokou kvalitu přímo ze srdce velké oblasti pro výrobu Prosecca oceněnou nejvyšší pečetí kvality v podobě DOCG. Tissotův Crémant, z francouzské oblasti Jura, patří mezi nejlepší crémanty ve Francii vůbec. Michel Arnould dělá své základní šampaňské ze stoletých keřů odrůdy Pinot Noir výhradně z apelací Grand Cru.Degustací vás provede Martin Nejedlý a Tomáš Brůha.