Pohostinec Monarch

Pohostinec Monarch

Grand Cru Restaurant a Bar

pohostinec Karlín

Pohostinec Karlín

Eshop s víny a destiláty

Eshop s víny a destiláty

Jedinečná steaková degustace

Nenechte si ujít v Monarchu.

V restauraci Monarch se můžete těšit na polední menu, prémiové steaky s certifikací USDA a široký vinný lístek s vínem ze všech koutů světa. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážení hosté Monarchu, máme pro vás speciální nabídku na zvýhodněné menu a steaky s 20% slevou.

Objednávky a bližší informace na telefonním čísle restaurace 703 182 801. Menu ZDE

O nás

Objevte náš příběh

Monarch - Místo s originální atmosférou sídlící v ulici Na Perštýně v centru Prahy.

Monarch sídlí v centru Prahy v ulici Na Perštýně 15. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení. Nejprve to byl vinný bar, poté gastrobar; stávající restaurace je v provozu od května roku 2017. Za projektem stojí skupina Premier Group jejímž členem je i významný hráč na trhu s víny a destiláty, společnost Premier Wines & Spirits. Pro restauraci je výhradním dodavatelem vín, destilátů, nealkoholických nápojů a vlastních značek ovocných pálenek Baron Hildprandt.
O autentickou a neopakovatelnou chuť jídel se stará šéfkuchař Alan Dlugopolský. Hosté ho mohou spatřit v otevřené kuchyni uprostřed restaurace u Josper grilu. Hlavním produktem jsou „pravé“ americké steaky ze stařeného masa s USDA certifikací. Tato certifikace garantuje nejvyšší kvalitu dostupného hovězího masa z USA plemene Black Angus, které na svůj okamžik čeká ve speciálních lednicích suchého zrání a je vystaveno pohledům hostů přímo v prostoru restaurace. Milovníci vín zde mají možnost ochutnat vynikající vína ze široké nabídky od vinařů z Česka, Slovenska, ale i vyhlášených vinařství z celé Evropy.

Co si o nás myslí naši klienti

Recenze najdete na nezávislém webu TripAdvisor. Klikněte na ikonu.