5.4. Galadegustace Bourgogne & Champagne

Galadegustace Bourgogne & Champagne

Galadegustace Bourgogne & Champagne je největší degustací šampaňských a burgundských vín v České republice. Odehrávat se bude ve většině historických prostor Kaiserštejnského paláce. Pouze pro burgundská vína bude vyhraněno samostatné poschodí, stejně tak pro luxusní šampaňské. Svá vína osobně představí zástupci vinařství Champagne Deutz a Jean Grivot. Každá vstupenka na Galadegustaci Bourgogne & Champagne bude při vstupu vyměněna za počet kupónů, na základě kterých lze ochutnávat jakékoliv vystavované šampaňské a burgundské víno.

Každý host obdrží mimo jiné voucher do oceňovaného Grand Cru Restaurant & Baru. Cena vstupenky na Galadegustace Bourgogne & Champagne je 1 890 Kč. 

V restauraci Grand Cru připraví Jan Punčochář své degustační menu, součásti menu budou čerstvé langustýnky s kaviárem a bramborovou pěnou, husí foie gras a mušle sv. Jakuba nebo grilovaný srnčí hřbet, líčka dušena ve smržové omáčce a raviolky plněné srnčím jelitem. K dokonalému zážitku bude připravené i fantastické vinné párování od Jakuba Čebiše a týmu sommelierů.

Zájemci o unikátní večeři s vinným párováním  zaplatí 4 990 Kč, kdy cena zahrnuje lahev Champagne Deutz 0,375l jako dárek. 

KDY: 5.4.2017 v 19:30

KDE: Restaurace Grand Cru, Lodecká 4, Praha 1

Menu

Záloha pro závaznou rezervaci činí 1 000 Kč na osobu.

Rezervace večeře s vinným párováním na: adela.hornychova@grand-cru.cz nebo +420 606 574 601


Vstupenky na Galadegustaci Bourgogne & Champagne zakoupíte na www.1er.cz/galadegustace


Premier Wines Degustace

Napsali o nás

Pravé Španělsko v historickém centru Prahy najdete v Monarchu

Pravé Španělsko v historickém centru Prahy najdete v Monarchu

Gastrobar je pojmenování pro bar, kde se snoubí dobré jídlo a skvělé pití se zážitkem. V Monarchu najdete klasické španělské pochoutky, mezi nimiž nechybí mořské plody,  Patatas Bravas nebo populární krokety ze sušené šunky s domácí tatarskou majonézou.

Otevřít
Copyright © 2017 Monarch Gastrobar. All rights reserved.